Świąteczne prezenty | SuperGalanteria.pl

by - 20:39


30 dni... dokładnie tyle zostało do Wigilii. Wydaje nam się, że to sporo czasu, ale zanim się obejrzymy już będą Święta! Do Mikołajek za to zostało jedynie 12 dni. Zastanawialiście się już znajdzie się na Waszych listach życzeń? Lub czym obdarujecie najbliższych? Przyszłam z małą pomocą dla tych, którzy nie mają jeszcze pomysłu i szukają inspiracji.

Prezent ma być przede wszystkim praktyczny - chyba nikt z nas nie chce, żeby podarunek leżał w kącie i się kurzył, prawda? Skarpety nie są najlepszym pomysłem, a kolejny krawat do kolekcji raczej też się nie przyda. Uniwersalnym prezentem dla obu płci jest za to portfel. Wykonany ze skóry naturalnej posłuży obdarowanemu przez lata i będzie stylowym dodatkiem, który cieszy oko. Sklep SuperGalanteria oferuje szeroki wybór portfeli na każdą kieszeń - co do ceny i co do wielkości ;-)


KOBIETY
W damskim portfelu musi się zmieścić wiele kart lojalnościowych, paragony za kupione kiecki, zdjęcia przyjaciół i rodziny oraz tona drobniaków, także rozmiar w tym wypadku ma znaczenie ;-)
Kolor czarny na pewno spodoba się każdemu i będzie bardzo elegancki, czerwony za to będzie łatwiejszy do znalezienia w czeluściach torebki, a beż spełni oba zadania.
1 - elegancki, czarny portfel  - http://bit.ly/2gwkjpm
2 - czerwony portfel, który świetnie zastąpi kopertówkę - http://bit.ly/2gftesx
3 - błyszczący, czerwony portfel z logo - http://bit.ly/2gayxIt
4 - dostępny w wielu kolorach portfel z paskiem - http://bit.ly/2geuXij

Ja postawiłam na czerwień w dużej wersji, która również sprawdza się jako mała kopertówka. Mogliście go oglądać w TEJ stylizacji. Dostępny tutaj - http://bit.ly/2gc0zXT

Nowość u mnie, czyli czarny, lekko połyskujący, duży portfel. Dodatkowy plus, że jest w pudełku z logo. Znajdziecie go tutaj - http://bit.ly/2gEQ5ke

MĘŻCZYŹNI
U mężczyzn sprawa wygląda nieco inaczej niż u kobiet. Portfel musi być mały i cienki, żeby zmieścił się w kieszeni spodni, a jednocześnie pojemny, aby mieć przy sobie wszystkie niezbędne dokumenty i karty. W tym wypadku wykonanie ze skóry naturalnej jest jeszcze większym atutem, bo nie przetrze się tak szybko i dłużej zachowamy go w stanie idealnym. W SuperGalanterii znajdziemy również zestawy z bilonówką lub paskiem, czy to nie idealny upominek?

1 - dostępny w wielu kolorach cienki portfel - http://bit.ly/2gewZil
2 - elegancki zestaw portfel + bilonówka - http://bit.ly/2fjoFLu
3 - zestaw upominkowy portfel + pasek - http://bit.ly/2gDu5H6
4 - klasyczny, elegancki portfel w czarnym kolorze - http://bit.ly/2fzd6AN

Jeśli Wasz budżet jest większy to warto rzucić okiem na nieco większe, bo trzyczęściowe zestawy upominkowe. Składają się one z torby lub teczki, a do tego dołączony jest pasujący portfel oraz pasek. W zależności od stylu ubierania lub wykonywane pracy można dopasować bardziej odpowiadający komplet. Lewy jest zdecydowanie bardziej elegancki i biznesowy, a prawy sprawdzi się w mniej oficjalnych sytuacjach.

lewy - elegancki -  http://bit.ly/2f0t1Mx
prawy - codzienny - http://bit.ly/2fWrT9u

Jakie Wy macie pomysły na obdarowanie najbliższych?
.

You May Also Like

0 komentarzy

Dziękuję za komentarz :)